İçeriğe geç

Makia x Remedy Cult Koleksiyonu’nda Sokak Tarzı, Alan Wake 2’yle Buluşuyor

October 27, 2023

Remedy Entertainment ve Helsinki merkezli modern giyim markası Makia Clothing iş birliğiyle çıkarılan Makia x Remedy Cult Koleksiyonu sizleri bekliyor.  İş birliğiyle geliştirilen bu koleksiyonun çıkış tarihi, çok beklenen devam oyunu Alan Wake 2‘nin dünya çapında çıkışıyla aynı güne denk geliyor.

Sokak tarzını Alan Wake serisinin korkunç tasvirleriyle birleştiren bu üniseks kıyafet koleksiyonunda kısa ve uzun kollu tişörtler, bir ceket ve kapüşonlular gibi organik pamuklu spor parçalar bulunuyor.

Cult Koleksiyonu‘ndaki baskılar, Alan Wake 2‘den özellikle de gizemli Cult of the Tree ile ilişkilendirilen özgün tasvirler içeriyor. Bu tasvirler arasında kötü şöhretiyle nam salmış tarikat amblemi ikili üçgen ve Alan Wake 2‘de tarikat üyelerinin taktığı geyik maskesi bulunuyor. Bu koleksiyon, Alan Wake serisinin hayranları için yalnızca birkaç kıyafetten ibaret değil. Tutkunuzu kıyafetlerinize yansıtmanız için bir fırsat!

Remedy Entertainment’ın İletişim Yöneticisi ve yarı zamanlı “Moda Direktörü” Thomas Puha, bu iş birliğiyle ilgili “Alan Wake 2‘deki baskın sanatsal tasarım göz önüne alındığında bunu oyundaki kıyafetlerle de aynı ölçüde yansıtabildiğimizden emin olmak istedim ve bir video oyunundan beklenen sokak tarzı konusunda çıtayı yükseltmeye karar verdim. Makia’nın asi tarzı bu iş birliğinde tam da aradığımız şeydi. Cult Koleksiyonu’nda oyunun havasını mükemmel bir şekilde yansıttı. Ortaya çıkan sonuçtan çok memnunum.” ifadelerini kullanıyor.

Bu koleksiyonu Helsinki (Lasipalatsi), Raisio (Mylly adlı alışveriş merkezi) ve Oulu (Valkea adlı alışveriş merkezi) şehirlerindeki Makia konsept mağazalarında bulabilirsiniz.

Ayrıca nerede olursanız olun makia.com adresi üzerinden Makia internet mağazasına ve koleksiyona ulaşabilirsiniz.