Skip to content

ЦЯ ГРА — МОНСТР, ЯКИЙ ЧАТУЄ НА ВАС!

May 25, 2023

Нарешті! Нарешті ми можемо розповісти, що ми створили. Нарешті ми можемо показати те, про що ви так довго мріяли.

Минуло багато часу. Здається, я працював над Alan Wake 2 протягом останніх 13 років, з того моменту, як у 2010 році вийшла перша гра. Ми завжди хотіли створити сиквел та продовжити історію Алана Вейка.

У перервах між створенням чергового ігрового проекту ми працювали над новою концепцією сиквела. Озираючись назад, я радий, що жодна з ранніх концепцій не була реалізована, оскільки та, що розробляється зараз, безумовно, найбільш захоплююча. Цього разу все стало на свої місця: у Control з’явився спільний всесвіт Remedy, де існують і Control, і Alan Wake, розширення АМС для Control підготувало основу для Alan Wake 2, а Alan Wake Remastered зрештою вивела Alan Wake на всі основні ігрові платформи.

За більш ніж 28 років роботи в Remedy мені пощастило взяти участь у створенні кількох ігор, якими я дуже пишаюся. Але я ніколи не був так сильно задоволений, як зараз: і грою, яку ми створюємо, і баченням, яке лежить у її основі. Це майже лихоманка, навіть безумство, бажання розвити кожен аспект цієї історії на максимум, взявши за основу все, що ми робили раніше — сюжет, інтерактивне оповідання, різні засоби вираження, кадри з реальними персонажами, ретельно підібраний акторський склад, світобудування, атмосферу, таємниці, іскрометний гумор, моторошний жах (як психологічний, так і надприродний) — і втілити все це в новій історії. Я вважаю, що ми разом із моїми талановитими колегами віддали цій грі всі свої сили. На сьогоднішній день це найграндіозніший витвір Remedy.

Alan Wake 2 — це наша перша хоррор-гра з елементами виживання. Ми вирішили, що це найкращий жанр, щоб об’єднати історію, атмосферу, темп та ігровий процес так, як ніколи раніше в іграх Remedy. Ми хотіли не лише створити жорстоку та моторошну гру. В історії Алана Вейка є багато сторін. Темрява дорівнює страху, але також є денні сцени, химерні персонажі, багато гумору та складна таємниця, яку треба розгадати. Завдяки цьому у вас не буде шансів звикнути до жахливого відчуття протягом гри.

В Alan Wake 2 співіснує багато дуальностей, що розвивають історію першої гри в різних напрямах. Два зовсім протилежних світи, дві паралельні історії, та два головних персонажі — звичайно, Алан Вейк, замучений письменник, і новий герой Remedy, агент ФБР Сага Андерсон, криміналіст, яка може розкрити найскладніше діло за допомогою логіки. Мені кортить познайомити вас із Сагою ближче. Два наших герої відрізняються один від одного, проте вони пов’язані найнесподіванішим чином. Обидва є важливою частиною цієї історії. Сага — новачок у надприродному світі Alan Wake, а отже, ідеальний персонаж для того, щоб ввести нових гравців у всесвіт Remedy, а також занурити шанувальників у нову таємницю. Для нас важливо, щоб Alan Wake 2 стала самостійною грою, але водночас містить безліч відсилок, які потрібно знайти нашим прихильникам.

Alan Wake 2 — це глибока, багатогранна стратегія із сюрпризами, які заховані всередині та чекають свого часу. Я постійно ловлю себе на тому, що усміхаюся, коли думаю про ті неймовірні сцени, які ми вигадали. Дивно, що ніхто не зупинив нас на цьому шляху.

Це тільки початок. Ми лише відкриваємо свою історію тим, що покажемо вам у найближчі тижні. Мене розпирає бажання розповісти все, що тільки можливо, і дещо ми дійсно розкриємо пізніше, але багато чого вам доведеться дізнатися самостійно, зігравши в гру.

Alan Wake 2 буде доступна в цифровому вигляді для ПК у Epic Games Store, PlayStation 5 та Xbox Series X|S 27 жовтня.

Дякую, що прочитали! Наразі я повертаюся до роботи. Ще багато чого потрібно відшліфувати.

З повагою,

Сем Лейк

Креативний директор та провідний сценарист Alan Wake 2